Vasárnapi sportműsor: Roma–Milan rangadó; NB I – NSO

Ezt olvasta már?

Vasárnap két mérkőzést rendeznek a labdarúgó NB I-ben: Kisvárda–ZTE és Puskás Akadémia–Budapest Honvéd élőben az NSO-n! Nem maradunk NB II nélkül sem. A Serie A-ban pályán az Inter, este pedig Roma–Milan rangadót rendeznek. A férfi kézilabda NB I-ben a Telekom Veszprémet láthatjuk. Este folytatódik az NFL alapszakasza, a Tampa Bay Buccaneers és a Dallas Cowboys is játszik.

OKTÓBER 31., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
11. FORDULÓ
14.30:
Kisvárda Master Good–ZTE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Puskás Akadémia FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
14. FORDULÓ
– élőben az NSO-n!
13.00: Kecskeméti TE Hufbau–III. ker. TVE – élőben az NSO-n!
13.00: BFC Siófok–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!
13.00: Soroksár SC–Budaörs – élőben az NSO-n!
17.00: WKW ETO FC Győr–Budafoki MTE – élőben az NSO-n!
17.00: Pécsi MFC–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
17.00: Szolnoki MÁV FC–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
17.00: Vasas FC–Dorogi FC – élőben az NSO-n!
17.00: Aqvital FC Csákvár–Tiszakécskei LC – élőben az NSO-n!
17.00: FC Ajka–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!

NB III
15. FORDULÓ
11.00:
Békéscsaba II–Kisvárda II
11.00: Újpest II–Jászberényi FC
13.00: Debreceni VSC II–Debreceni EAC
13.00: Füzesgyarmat–Diósgyőri VTK II
13.00: Hajdúszoboszló–Tiszaújváros
13.00: SBTC–Törökszentmiklós
13.00: Sényő–Hidasnémeti
13.00: Tállya–Putnok VSE
13.00: Tiszafüred–BKV Előre
15.00: Kazincbarcika–Eger SE
KÖZÉP-CSOPORT
13.00: Balassagyarmat–Ferencvárosi TC II
13.00: Dabas-Gyón–Cegléd
13.00: Gerjen–ESMTK
13.00: Iváncsa–Mohács
13.00: Makói FC–Honvéd FC II
13.00: Monor–Szekszárdi UFC
13.00: MTK II–Kozármisleny
13.00: Rákosmenti KSK–Hódmezővásárhely
13.00: Vác–FC Dabas
A Paks II–Dunaújváros PASE mérkőzést november 17-re halasztották.
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Gyirmót II–Győri ETO II
11.00: Mol Fehérvár FC II–Nagykanizsa
11.00: Puskás Akadémia II–Balatonfüred
11.00: Veszprém FC–Kaposvár
11.00: Zalaegerszeg II–Tatabánya
13.00: Érd–BVSC-Zugló
13.00: Gárdony–Pápa
13.00: Komáromi VSE–Kelen SC
13.00: Mosonmagyaróvári TE–SC Sopron
16.00: Bicske–Andráshida

ANGOL PREMIER LEAGUE
10. FORDULÓ
15.00:
Norwich City–Leeds United (Tv: Spíler1)
17.30: Aston Villa–West Ham United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
12. FORDULÓ
13.00:
Angers–Nice (Tv: Digi Sport1)
15.00: Bordeaux–Reims
15.00: Montpellier–Nantes (Tv: Digi Sport2)
15.00: Strasbourg–Lorient
15.00: Troyes–Rennes (Tv: Digi Sport1)
17.00: Brest–Monaco (Tv: Digi Sport1)
20.45: Clermont–Olympique Marseille (Tv: Digi Sport1)

HORVÁT 1. HNL
14. FORDULÓ
17.30:
Rijeka–NK Osijek – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
10. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–VfB Stuttgart (Tv: Arena4)
17.30: Mönchengladbach–Bochum

OLASZ SERIE A
11. FORDULÓ
12.30:
Internazionale–Udinese (Tv: Sport2)
15.00: Fiorentina–Spezia (Tv: Sport2)
15.00: Genoa–Venezia
15.00: Sassuolo–Empoli
18.00:
Salernitana–Napoli (Tv: Sport2)
20.45: Roma–Milan (Tv: Sport2)

ROMÁN LIGA 1
14. FORDULÓ
16.30:
Sepsi OSK–Dinamo Bucuresti – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
12. FORDULÓ
14.00:
Cádiz–Mallorca (Tv: Spíler2)
16.15: Atlético Madrid–Betis (Tv: Spíler2)
18.30: Getafe–Espanyol (Tv: Spíler2)
21.00: Real Sociedad–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)

SKÓT PREMIERSHIP
13.00:
Motherwell–Rangers (Tv: Arena4)

SZERB SZUPERLIGA
15. FORDULÓ
17.00:
Vozsvodac–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
18.00:
Atlanta Falcons–Carolina Panthers
18.00: Buffalo Bills–Miami Dolphins
18.00: Chicago Bears–San Francisco 49ers
18.00: Cleveland Browns–Pittsburgh Steelers (Tv: Arena4)
18.00: Detroit Lions–Philadelphia Eagles
18.00: Houston Texans–Los Angeles Rams
18.00: Indianapolis Colts–Tennessee Titans
18.00: New York Jets–Cincinnati Bengals
21.05: Los Angeles Chargers–New England Patriots
21.05: Seattle Seahawks–Jacksonville Jaguars
21.25: Denver Broncos–Washington Football Team
21.25: New Orleans Saints–Tampa Bay Buccaneers (Tv: Arena4)
Hétfő, 1.20: Minnesota Vikings–Dallas Cowboys (Tv: Arena4)

AUTÓSPORT
6.15:
V8 Supercars, Sydney Motorsport Park

BASEBALL
MLB, RÁJÁTSZÁS
WORLD SERIES, 5. MÉRKŐZÉS
Hétfő, 1.30:
Atlanta Braves–Houston Astros (Tv: Sport2)

DARTS
19.00:
World Series of Darts Finals, Amszterdam, 3. nap (Tv: Sport1)

GOLF
18.00:
PGA Tour (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA

14.05: FTC-Telekom–Titánok (Tv: M4 Sport+)
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–SC Csíkszereda (romániai)

KERÉKPÁR
13.30:
cyclocross-világkupa (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
16.00:
CSZKA Moszkva (orosz)–Odense (dán) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
17.15:
Telekom Veszprém–HE-DO B.Braun Gyöngyös (Tv: M4 Sport+)
NŐI NB I
17.00:
Hungast Szombathelyi KKA–Kisvárda Master Good SE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

19.45: Szolnoki Olajbányász–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 
NŐI NB I
17.00:
ELTE-BEAC Újbuda–Ludovika-FCSM Csata
18.00:
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós–DVTK
18.30: Atomerőmű KSC Szekszárd–NKA Universitas PEAC 

MOTORSPORT
12.00:
motokrossz-vb (Tv: Eurosport2)
16.00: motokrossz-vb (Tv: Eurosport2)

ÖKÖLVÍVÁS
Férfi világbajnokság, Belgrád
13.00 és 18.00:
selejtezők

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Világbajnokság, Kitakjúsú, együttes kéziszercsapat, szerenkénti döntő
10.30:
5 labda (Tv: M4 Sport)
11.20: 3 karika és 2 pár buzogány (Tv: M4 Sport)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
3. FORDULÓ
17.00:
DEAC–Kistext SE
17.30: Dunaújvárosi KSE–Fino Kaposvár
18.00: Pénzügyőr SE–Vegyész RC Kazincbarcika, zárt kapu
19.00: Kecskeméti RC–MAFC-BME (Tv: M4 Sport+)
FÉRFI NB I
16.00:
Szolnok–Szeged
18.00: Nyíregyháza–Dág
NŐI NB I
16.00:
Veszprém–MÁV Előre, Veszprém

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
6.00: világkupa, Nagoja (Tv: M4 Sport)

TENISZ
14.00:
ATP-torna, Bécs (Tv: Eurosport2)
16.30:
WTA-torna, Kolozsvár (Tv: Digi Sport3)
17.00:
WTA-torna, Courmayeur (Tv: Digi Sport2)
ATP-torna, Szentpétervár

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Legfrissebb a témában

- Advertisement -spot_img

Még több hasonló cikk a témában

- Advertisement -spot_img