Szombati sportműsor: pályán a Liverpool és a Leipzig; NB I – NSO

Ezt olvasta már?

Szombaton három mérkőzést rendeznek a labdarúgó NB I-ben: Gyirmót–Paks, FTC–ZTE és Mol Fehérvár–Bp. Honvéd élőben az NSO-n! Az angol Premier League-ben pályán a Liverpool, a Manchester City és a Chelsea, Németországban a Freiburg az RB Leipziggel találkozik. A női kézi BL-ben a Ferencváros az Esbjerget fogadja. Lesz még darts, kosárlabda és vízilabda is a programban.

OKTÓBER 16., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
9. FORDULÓ
14.45:
Gyirmót FC Győr–Paksi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Ferencvárosi TC–ZTE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Mol Fehérvár FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB III
12. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
14.00:
Kisvárda II–Tiszaújváros
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Rákosmenti KSK–MTK II
NYUGATI CSOPORT
12. FORDULÓ
13.00:
Tatabánya–Veszprém

NŐI NB I
8. FORDULÓ
14.00:
MTK–FTC

ANGOL PREMIER LEAGUE
8. FORDULÓ
13.30:
Watford–Liverpool (Tv: Digi Sport1)
16.00: Aston Villa–Wolverhampton
16.00: Leicester City–Manchester United (Tv: Digi Sport1)
16.00: Manchester City–Burnley
16.00: Norwich City–Brighton
16.00: Southampton–Leeds United
18.30: Brentford–Chelsea (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
10. FORDULÓ
17.00:
Clermont–Lille (Tv: Digi Sport2)
21.00: Lyon–Monaco (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ
15.30:
Borussia Dortmund–Mainz (Tv: Arena4)
15.30: Eintracht Frankfurt–Hertha BSC
15.30: Freiburg–RB Leipzig (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
15.30: Fürth–Bochum
15.30:
Union Berlin–Wolfsburg
18.30: Mönchengladbach–VfB Stuttgart (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
8. FORDULÓ
15.00:
Spezia–Salernitana (Tv: Sport2)
18.00: Lazio–Internazionale (Tv: Sport2)
20.45: Milan–Verona (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
9. FORDULÓ
18.30:
Levante–Getafe (Tv: Spíler2)
21.00: Real Sociedad–Mallorca (Tv: Spíler2)

ROMÁN LIGA 1
12. FORDULÓ
16.30:
Sepsi OSK–Voluntari – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
11. FORDULÓ
16.00:
Zilina–DAC – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BOWLING
13.00 és 19.45:
Weber Cup, 3. nap, Leicester (Tv: Sport1)

DARTS
13.45:
Európa-bajnokság, Salzburg, nyolcaddöntő (Tv: Galaxy4)
20.30: Európa-bajnokság, Salzburg, nyolcaddöntő (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
14.15:
Titánok–UNI Győr ETO HC, Zalaegerszeg (Tv: M4 Sport+)
OSZTRÁK LIGA
19.45:
HCB Südtirol Alperia (olasz)–Hydro Fehérvár AV19, Bolzano

KERÉKPÁR
15.20:
Grand Prix, férfiak, Morbihan (Tv: Eurosport2)

KETRECHARC
Vasárnap, 4.00:
MMA, Bellator 268, Vagyim Nyemkov–Julius Anglickas (Tv: Arena4)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Team Esbjerg (dán), Érd (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
18.00:
Brest (francia)–Podravka Podrogica (montenegrói) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
17.00:
Budakalász KZRT–Csurgói KK
18.00: SBS Eger–Ferencvárosi TC
18.00: HE-DO B.Braun Gyöngyös–Fejér-B.Á.L. Veszprém
18.00: Pick Szeged–Komló
NŐI NB I
17.00:
Dunaújvárosi Kohász KA–Siófok KC
18.00: Motherson Mosonmagyaróvári KC–Váci NKSE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
17.15:
Sopron KC–Hübner Nyíregyháza BS (Tv: M4 Sport+)
18.00: Falco KC Szombathely–Kaposvári KK
18.00: DEAC-Tungsram–Egis Körmend
19.30: Atomerőmű SE–Zalakerámia ZTE KK
NŐI NB I
16.30:
Atomerőmű KSC Szekszárd–Ludovika-FCSM Csata
17.00: ELTE BEAC Újbuda–DVTK
18.00: TFSE-MTK–PINKK Pécsi 424
18.00: Vasas Akadémia–NKA Universitas PEAC
18.30: BKG-Prima Szigetszentmiklós–VBW CEKK Cegléd

LOVASSPORT
19.05:
lovassport, Samorín (Tv: Eurosport2)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
1. FORDULÓ
18.00:
Újpesti TE–Diósgyőri VTK
19.30: Vasas Óbuda–Szent Benedek RA (Tv: M4 Sport+)
NŐI NB I
16.00:
CoreComm-Veszprémi ESC–Gödöllői RC, Veszprém
18.00: Kispest SE–DSZC-Eötvös DSE, Villányi út
18.30: Budaörsi DSE–MÁV Előre SC-Bericap, Budaörs

SZNÚKER
13.45:
északír bajnokság, elődöntő (Tv: Eurosport1)
19.45: északír bajnokság, elődöntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
22.30:
ATP-torna, elődöntő, Indian Wells (Tv: Eurosport2)

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
Vasárnap, 4.00:
Holly Holm–Norma Dumont Viana (Tv: Sport1)
Vasárnap, 6.00: Ketlen Vieira–Miesha Tate (Tv: Sport1)

VÍVÁS
Magyar Kupa, párbajtőr, Tata
10.00:
férfiak
14.00: nők

VÍZILABDA
BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ, 3. FORDULÓ
18.30:
Szolnok–OSC Újbuda (Tv: Digi Sport1)
BENU FÉRFI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
16.30: FTC Telekom–Tigra-ZF-Eger
1. MÉRKŐZÉS
OSC Újbuda–BVSC-Zugló

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Legfrissebb a témában

- Advertisement -spot_img

Még több hasonló cikk a témában

- Advertisement -spot_img