Szombati sportműsor: döntő az FA-kupában, topligák, vizes Eb – NSO

Ezt olvasta már?

A Chelsea és a Leicester City lép pályára az FA-kupa döntőjében, miközben folytatódik a hajrá az angol, az olasz és a német labdarúgó-bajnokságban, továbbá kiderül, ki lesz a török élvonal bajnoka. Valter Attila továbbra is rózsaszín trikóban teker a Giro d’Italián, a hazai rendezésű vizes Európa-bajnokságon pedig kezdetét veszi a nyílt vízi úszás is, magyar résztvevőkkel. A női kézilabda Magyar Kupában FTC-Rail Cargo Hungaria–Győri Audi ETO KC elődöntőt rendeznek. 

MÁJUS 15., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
36. FORDULÓ
13.30:
Burnley–Leeds United
16.00:
Southampton–Fulham (Tv: Digi Sport2)
21.00: Brighton–West Ham United (Tv: Digi Sport2)

ANGOL FA-KUPA
DÖNTŐ
18.15:
Chelsea–Leicester City (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

HORVÁT 1. HNL
35. FORDULÓ
19.05:
NK Lokomotiva Zagreb–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
33. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Werder Bremen
15.30: Bielefeld–Hoffenheim
15.30: Freiburg–Bayern München (Tv: Sport1) 
15.30: Hertha BSC–Köln (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
15.30: Leverkusen–Union Berlin
15.30: Mönchengladbach–VfB Stuttgart
15.30: Schalke–Frankfurt

OLASZ SERIE A
37. FORDULÓ
15.00:
Genoa–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
15.00: Spezia–Torino
18.00: Juventus–Internazionale (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45: Roma–Lazio (Tv: Digi Sport1)

TÖRÖK SÜPER LIG
42. FORDULÓ
19.30:
Kayserispor–Fenerbahce (Tv: Sport2)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
RÁJÁTSZÁS, 30. FORDULÓ
18.00:
Trencin–DAC – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Férfi Európa-kupa, döntő torna, Varasd
Elődöntők

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.00:
Minnesota Twins–Oakland Athletics (Tv: Sport2) 

EVEZÉS
Olimpiai kvalifikációs verseny, Luzern

KAJAK-KENU
Világkupaverseny, Szeged
9.00 és 15.00:
középfutamok
11.30: döntők
10.10 és 17.20: paraverseny, döntők
16.35: előfutamok

KERÉKPÁR
Giro d’Italia országúti kerékpáros-körverseny
12.35: 8. szakasz, Foggia–Guardia Sanframondi (Tv: Eurosport1)
Tour de Hongrie országúti kerékpáros-körverseny
16.00:
4. szakasz, Balassagyarmat–Gyöngyös–Kékestető, 202 km, hegyi befutó (Tv: M4 Sport)

MOTOGP
FRANCIA NAGYDÍJ, LE MANS
12.30:
Moto3, időmérő (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, időmérő (Tv: Arena4)
15.00: Moto2, időmérő (Tv: Arena4)  

KÉZILABDA
NŐI MAGYAR KUPA
NÉGYES DÖNTŐ, VESZPRÉM
ELŐDÖNTŐ
14.15:
DVSC Schaeffler–Kisvárda Master Good SE (Tv: M4Sport+)
16.45: FTC-Rail Cargo Hungaria–Győri Audi ETO KC (Tv: M4Sport+) – élőben az NSO-n!
FÉRFI NB I
18.00:
Dabasi KC VSE–Telekom Veszprém
18.00: Grundfos Tatabánya KC–SBS-Eger
18.00: Balatonfüredi KSE–Ceglédi KKSE
18.00: Sport36-Komló–Csurgói KK
18.15: Ferencvárosi TC–Mol-Pick Szeged
NŐI NB I
18.00:
Váci NKSE–Siófok KC
NÉMET BUNDESLIGA
18.30:
THW Kiel–Balingen (Tv: Sport1) 

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
Döntő, 1. mérkőzés
18.45:
Szolnoki Olajbányász–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely (Tv: M4Sport+)
A 3. helyért, 1. mérkőzés
18.00:
Naturtex-SZTE-Szedeák–DEAC
A 9-14. helyért
18.00:
PVSK-VEOLIA–Zalakerámia ZTE KK
NBA, ALAPSZAKASZ
22.00:
San Antonio Spurs–Phoenix Suns (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1097 (Tv: Sport2)

ÖTTUSA
Világkupadöntő, Székesfehérvár
13.30:
férfi döntő (Csitáry G. Emil Uszoda, Bregyó-közi Atlétikai Központ)
19.30: kombinált szám

RÖPLABDA
EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
FÉRFIAK
G-CSOPORT
5. FORDULÓ, MATOSINHOS

16.00: Magyarország–Fehéroroszország
19.00: Norvégia–Portugália
NŐK
E-CSOPORT
5. FORDULÓ, LUDOVIKA ARÉNA
16.00:
Franciaország–Izrael
19.00: Dánia–Magyarország (Tv: M4Sport)

TENISZ
10.00: ATP-torna, Róma (Tv: Eurosport2)
10.00 és 15.00: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport1, Digi Sport3)

TRIATLON
Világbajnoki sorozat, Jokohama (Bicsák Bence, Tóth Tamás, Bragmayer Zsanett)

UFC
UFC 262, HOUSTON
Vasárnap, 4.00:
Charles Oliveira–Michael Chandler (Tv: Sport1)

ÚSZÁS
VIZES EB (DUNA ARÉNA)
SZINKRONÚSZÁS
9.00:
highlight kűr (Tv: M4 Sport)
MŰUGRÁS
12.00:
női 3 m selejtező (Veisz Emma, Kun Patrícia) (Tv: M4 Sport)
17.00: férfi szinkrontoronyugrás és női 3 m döntő
NYÍLT VÍZI ÚSZÁS (LUPA-TÓ)
14.30:
csapatverseny (Betlehem Dávid, Olasz Anna, Rasovszky Kristóf, Székelyi Dániel) (Tv: M4 Sport)
53. CSÍK FERENC-EMLÉKVERSENY, KAPOSVÁR
9.15:
megnyitó, emlékhelyavatás (Kaposvár)

VITORLÁZÁS
11.00:
vitorlabontó ünnepség
12.00: balatoni évadnyitó 878 Co. Nagydíj, Balatonfüred

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Legfrissebb a témában

- Advertisement -spot_img

Még több hasonló cikk a témában

- Advertisement -spot_img