Szombati sportműsor: Brazília–Argentína a Copa América-döntőben – N

Ezt olvasta már?

Vasárnap hajnali 2 órakor kezdődik a Copa América döntője, amelyben Brazília és Argentína játszik egymással – a mérkőzést élőben követhetik az NSO-n! Az NB I-es csapatok közül a Mezőkövesd, a Zalaegerszegi TE FC, a Debreceni VSC és az Újpest FC is felkészülési mérkőzésen lép pályára. Wimbledonban a női finálét rendezik meg, a Tour de France-on már a 14. szakasz jön. A magyar élvonalbeli amerikaifutball-bajnokság (HFL) döntőjében a Fehérvár Enthroners és a Budapest Wolves találkozik a First Fielden.

JÚLIUS 10.,SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

COPA AMÉRICA, BRAZÍLIA
Döntő, Rio de Janeiro
Vasárnap, 2.00:
Brazília–Argentína (Tv: Arena4) – élőben az NSO-n!

NB I-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
10.00: Mezőkövesd Zsóry FC–Tiszakécskei LC (NB II)
11.00: BFC Siófok (NB II)–Zalaegerszegi TE FC
17.00: Debreceni VSC–Budafoki MTE (NB II) – Telki
18.00: Újpest FC–Diósgyőri VTK (NB II)

ARANY-KUPA, EGYESÜLT ÁLLAMOK
1. FORDULÓ, A-CSOPORT
23.00:
Salvador–Curacao
Vasárnap 4.00: Mexikó–Trinidad és Tobago

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
HUNGARIAN BOWL, SZÉKESFEHÉRVÁR, FIRST FIELD
15.30:
Fehérvár Enthroners–Budapest Wolves

AUTÓSPORT
  7.45:
V8 Supercars, 1. futam, Townsville (Tv: Arena4)
16.15:
WTCR, időmérő edzés, Motorland Aragón  (Tv: Sport1)  
22.00: Formula E, vb, New York (Tv: Eurosport1)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
Tampa Bay Rays–Toronto Blue Jays (Tv: Sport2)  

DÍJUGRATÁS
9.00: Világkupa és Nemzetek Díja, Budapest, Nemzeti Lovarda

GOLF
PGA TOUR
21.00:
John Deere Classic, Illinois (Tv: Eurosport2)

KAJAK-KENU
Maratoni Európa-bajnokság, Moszkva

KERÉKPÁR
TOUR DE FRANCE
12.20:
14. szakasz, Carcassonne–Quillan, 184 km (Tv: Eurosport1)
A V4 KERÉKPÁRVERSENY MAGYARORSZÁGI SZAKASZA
13.25: Budapest–Pannonhalma, 157.3 km
BMX EB
17.15: 
Zolder (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1137 (Tv: Sport2)   

ÖTTUSA
Európa-bajnokság, Nyizsnyij Novgorod – férfi döntő (Demeter Bence, Kardos Bence, Regős Gergely, Bereczki Richárd)

RÖGBI
Hetesrögbi, férfi és női másodosztályú (Trophy) Európa-bajnokság, 2. forduló, Budapest

SZABADIDŐSPORT
9.00: 36. Telekom Vivicittá, Budapest, Margitsziget
Balaton-átevezés, Zamárdi–Tihany–Zamárdi

TENISZ
10.00:
Hungarian Grand Prix, nők, egyéni selejtező
1. forduló
12.30 és 18.30:
WTA-torna, Hamburg (Tv: Digi Sport1)
14.30: Wimbledon (Tv: Eurosport2)
Női döntő, 15.00: Ashleigh Barty (ausztrál, 1.)–Karolína Plísková (cseh, 8.) – élőben az NSO-n!

UFC
UFC 264, LAS VEGAS
Vasárnap, 4.00:
Dustin Poirier–Conor McGregor (Tv: Sport1)  

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Legfrissebb a témában

- Advertisement -spot_img

Még több hasonló cikk a témában

- Advertisement -spot_img