Szombati sportműsor (01.30.) – NSO

Ezt olvasta már?

Szombaton négy NB I-es mérkőzést láthatunk: MTK–PAFC, Mezőkövesd–Újpest, FTC–Kisvárda és Fehérvár–Honvéd élőben az NSO-n! Az angol Premier League-ben pályán az Everton és a Manchester City, az Arsenal a Manchester Uniteddel találkozik. Dárdai Pál újra a Hertha kispadján ül. Az RB Leipzigre is nehéz meccs vár, ugyanis a Bayern Leverkusen ellen lépnek pályára Gulácsiék. Olaszországban egymás után játssza meccseit a Milan, a Juventus és az Inter, Spanyolországban pályán a Real Madrid. A női kézi NB I-ben is folytatódnak a küzdelmek. Magyarországon minden sportesemény zárt kapus.

JANUÁR 30., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
18. FORDULÓ
12.30:
MTK Budapest–Puskás Akadémia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
14.45: Mezőkövesd–Újpest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Ferencváros–Kisvárda (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Mol Fehérvár FC–Honvéd FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
21. FORDULÓ
13.30:
Everton–Newcastle United (Tv: Digi Sport1)
16.00: Crystal Palace–Wolverhampton Wanderers (Tv: Spíler1)
16.00: Manchester City–Sheffield United (Tv: Digi Sport1)
16.00: West Bromwich Albion–Fulham (Tv: Digi Sport3)
18.30: Arsenal–Manchester United (Tv: Spíler1)  – élőben az NSO-n!
21.00: Southampton–Aston Villa (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
22. FORDULÓ
17.00:
Montpellier–Lens (Tv: Digi Sport2)
21.00: Marseille–Rennes (Tv: Digi Sport2)

HORVÁT 1. HNL
18. FORDULÓ
15.00:
NK Osijek (Eszék)–Istra 1961 – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
19. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–Hoffenheim (Tv: Sport1)
15.30: Borussia Dortmund–Augsburg
15.30:
Eintracht Frankfurt–Hertha BSC (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
15.30: Union Berlin–Mönchengladbach
15.30: Werder Bremen–Schalke
18.30: RB Leipzig–Leverkusen (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

NÉMET 2. BUNDESLIGA
19. FORDULÓ
13.00:
Hamburg–Paderborn (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
20. FORDULÓ
15.00:
Bologna–Milan (Tv: Digi Sport2)
18.00: Sampdoria–Juventus (Tv: Digi Sport1)
20.45: Internazionale–Benevento (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
21. FORDULÓ
14.00:
Eibar–Sevilla (Tv: Spíler2)
16.15: Real Madrid–Levante (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Valencia–Elche (Tv: Spíler2)
21.00: Villarreal–Real Sociedad (Tv: Spíler2)

ROMÁN LIGA 1
20. FORDULÓ
13.15:
Sepsi–FC Voluntari – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
EXTRALIGA, FÉRFIAK
11.00: 
Aqvital Csákvári TC–PTE PEAC Kalo-Méh I
11.00: Floratom Szegedi AC I–DVTK SE
11.00: Mosonmagyaróvári TE-Hoffer Kft.–Hed Land Sportcsarnok SE

ATLÉTIKA
11.00: fedett pályás Budapest-bajnokság, BOK-csarnok

DARTS
14.00 és 20.00:
The Masters, 2. nap (Tv: Arena4) 

GOLF
21.00:
PGA Tour, 4. nap (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
17.30:
Corona Brasov Wolves (romániai)–Opten Vasas HC
18.00: UTE–Dunaújvárosi Acélbikák
SVÉD BAJNOKSÁG
18.00:
Fäjestad–Örebro (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
NŐI NB I
14.15: Váci NKSE–Dunaújvárosi Kohász KA (Tv: M4 Sport+)
18.00: Kisvárda Master Good SE–Érd
18.00: Alba Fehérvár KC–Siófok KC

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Jászberényi KSE–Atomerőmű SE
18.00: Kaposvári KK–PVSK-VEOLIA (Tv: M4 Sport+)
18.00: Sopron KC–DEAC
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
NBA, ALAPSZAKASZ
2.30:
Boston Celtics–Los Angeles Lakers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+ Tuti 1021 (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
PBC
Vasárnap, 2.00:
Caleb Plant–Caleb Truax (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Dunaújvárosi KSE–Fino Kaposvár
18.00: MAFC-BME–Vegyész RC Kazincbarcika, Folyondár utca
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
MTK Budapest–DVTK, Budaörs, Illyés-Aramis Sportcsarnok

SZNÚKER
14.55 és 19.55:
Német Masters, elődöntő (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TÉLI SPORTOK
ALPESI SÍ
9.30 és 12.30:
Világkupa, férfi műlesiklás, Chamonix (Tv: Eurosport1)
10.30: Világkupa, női lesiklás, Garmisch-Partenkirchen (Tv: Eurosport1)
ÉSZAKI ÖSSZETETT
13.45:
Világkupa, Seefeld (Tv: Eurosport2)
SÍAKROBATIKA
12.00:
Világkupa, Feldberg (Tv: Arena4)
SÍFUTÁS
13.30:
Világkupa, férfi 15 km klasszikus, Falun (Tv: Eurosport1)
14.50:
Világkupa, női 10 km klasszikus, Falun (Tv: Eurosport1)
SÍLÖVÉSZET
10.25:
Európa-bajnokság, női üldözéses verseny (Tv: Eurosport2)
12.50: Európa-bajnokság, férfi üldözéses verseny (Tv: Eurosport2)
SÍUGRÁS
16.00: Világkupa, Willingen (Tv: Eurosport1)
SZÁNKÓ
9.20 és 11.10:
világbajnokság, Koenigsee (Tv: Eurosport2)

TENISZ
Vasárnap,1.00 és 4.00: WTA-torna, Gippsland Trophy (Melbourne), Yarra Valley Classic (Melbourne) (Tv: Digi Sport1)

VÍVÁS
10.00:
Magyar Kupa, kard egyéni, Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
18. FORDULÓ
12.00:
KSI SE–FTC-Telekom Waterpolo
16.00: Kaposvári VK–OSC
16.00: Tatabánya–UVSE Hunguest Hotels
16.00: Szeged–A-Híd VasasPlaket
16.15: Metalcom-Szentes–Budapesti Honvéd SE (Tv: M4 Sport+)
17.00: BVSC Zugló–TIGRA-ZF-Eger
17.00: PannErgy-Miskolci VLC–Szolnoki Dózsa
17.00: Debreceni VSE–PVSK Mecsek Füszért

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Legfrissebb a témában

- Advertisement -spot_img

Még több hasonló cikk a témában

- Advertisement -spot_img