La Liga: Real Madrid–Valencia – NSO

Ezt olvasta már?

A spanyol labdarúgó-bajnokság 23. fordulójában a Real Madrid hazai pályán fogadja a 12. helyen álló Valenciát. Tartsanak velünk, kövessék figyelemmel élő, percről percre frissülő közvetítésünket, szóljanak hozzá, kommentálják az eseményeket!

SPANYOL LA LIGA
23. FORDULÓ

Real Madrid–Valencia 2–0 – élőben az NSO-n!
Madrid, Alfredo di Stéfano Stadion, zárt kapuk mögött. Vezeti: José María Sánchez
REAL MADRID: Courtois – Carvajal (L. Vázquez, 28.), Nacho, Varane, Mendy – Kroos, Casemiro, Modric – Asensio, Benzema, Vinícius Júnior. Vezetőedző: Zinédine Zidane.
VALENCIA: Jaume – Correia, Paulista, Ferro, Gayà – Soler, Wass, Racic, Guedes – Vallejo, Maxi López. Vezetőedző: Javier Gracia.
Gólszerző: Benzema (12.), Kroos (42.)

PERCRŐL PERCRE

ELSŐ FÉLIDŐ

42. perc: GÓÓÓÓL! NÖVELTE AZ ELŐNYÉT A REAL! Hosszan passzolgatott a Madrid a Valencia kapuja előtt, Modric passzolt Lucas Vázquezhez, aki visszagurított Kroos elé, a német pedig 17 méterről a bal alsóba lőtt. 2–0
40. perc: Modric
lőtt 17 méterről, Jaume azonban kiütötte a középre tartó labdát.
39. perc: Modric indította a jobb szélen Lucas Vázquezt, aki középre emelt, Benzema viszont 4 méterről föléfejelt.
36. perc: Egyelőre momentuma sem volt a Valenciának…
35. perc: Mendy ívelését Asencio fejelte középre, de Ferro felszabadított.
30. perc: Modric kapott szép labdát a leshatáron a jobb oldalon, egyből tette középre, de Benzema 5 méterről nem tudta kapura tenni a labdát.
28. perc: Lucas Vázquez jött Carvajal helyére.
27. perc: Guedes rúgta fel Varane-t, kapott érte egy sárgát.
27. perc: Carvajal megsérült egy rossz lépés után, cserélni kell.
24. perc: Casemiro cselezte át magát négy emberen is, majd a valenciai tizenhatos előtt elesett, mert úgy tűnt, szabálytalankodott vele Ferro. A bíró szerint viszont nem.
20. perc: Támadott a Valencia, de Wass szabálytalankodott a madridi kapu előtt, így aztán ebből sem lett semmi.
12. perc: GÓÓÓL! VEZET A REAL! Kroos adta a labdát Benzemának, aki 16 méterre a kaputól, kissé balról a jobb alsóba csavart. Szép gól volt. 1–0
9. perc: Casemiro
kellemetlen, 30 méteres lövését lábbal védte Jaume. Sajátságos megoldás volt, de bejött.
8. perc: Különösebb események nélkül teltek az első percek, jobbára a Real támad.
1. perc: Correa esett rá a tizenhatoson belül Benzemára, de a bíró szerint nem ért az eset tizenegyest.

1. perc: Elkezdődött a találkozó, a Real tiszta fehérben, a Valencia tiszta narancssárgában játszik.

Szeretettel köszöntjük kedves olvasóinkat! Hamarosan kezdődik Madridban a Real Madrid–Valencia mérkőzés a spanyol bajnokság 23. fordulójából. Tartsanak velünk!