BL élőben: Szoboszlaiék Moszkvában

Ezt olvasta már?

KIJEV: A 4. percben alakult ki az első helyzet, Benzema beadása után Marco Asensio a kapufára lőtte a labdát. Sahtar–Real Madrid 0-0.

MOSZKVA: Liszakovics szólójával veszélyeztetett a Lokomotiv, de hosszú volt az „utolsó passz”. Lokomotiv Moszkva–Salzburg 0-0.

KIJEV: A Madrid fölényben játszott az első negyedórában, de Nacho rossz passza után csak Varane belépője akadályozta meg a brazil Moraest, hogy egyedül nyargaljon a támadó térfélen. A francia sárga lapot kapott, a csatárt ápolni kellett, sántikálva állt vissza. Sahtar–Real Madrid 0-0.

MOSZKVA: A salzburgi Berisha gólt szerzett, de lesről. Lokomotiv Moszkva–Salzburg 0-0.

KIJEV: Júnior Moraes – akinek öccse korábban Újpesten is futballozott – nem bírta tovább, cserét kért. Sahtar–Real Madrid 0-0.

MOSZKVA: Vezet a Salzburg, az utóbbi hetekben gólerős Berisha talált a kapuba. Lokomotiv Moszkva–Salzburg 0-1.

KIJEV: Veszélyesebb a Madrid, Marco Asensio lövését szépen védte az ukrán kapus, Trubin. Sahtar–Real Madrid 0-0.

KIJEV: Mindenki fázik, a gyepen és a kispadon (nézőtéren) is, esik a hó Kijevben. Sahtar–Real Madrid 0-0.

MOSZKVA: Berisha újabb gólt lőtt, ezúttal Koita előkészítése után. Lokomotiv Moszkva–Salzburg 0-2.

Nyitókép: Zlatko Junuzovic, a Salzburg játékosa (j) ünnepel csapattársával, Szoboszlai Dominikkal, miután gólt szerzett a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában játszott RB Salzburg – Lokomotiv Moszkva mérkőzésen Salzburgban. MTI/AP/Andreas Schaad