BL: drámai végjátékban nyert a Manchester United, Ronaldo fejese döntött – videóval | Goal.com

Ezt olvasta már?

23:26 CEST 2021. 10. 20.

Nyerj az Unibeten, fogadj a meccsekre kockázat nélkül! 10 000 Ft bónusz + 10 000 Ft ingyen fogadás vár Rád! Regisztrálj most!

A Manchester United az Atalantát fogadta a Bajnokok Ligája csoportökörének 3. fordulójában. Az Old Traffordon rendezett mérkőzésen kisebb meglepetésre a vendégek kezdtek jobban, a 15. percben Davide Zappacosta húzta meg a jobboldalon, lapos beadására pedig Mario Pasalic érkezett tökéletesen. Ezzel a csodálatos akcióval szerezték mega vezetést a bergámóiak. 0–1.

Azonban a vendégek nem álltak le, egy szöglet után Merih Demiral érkezett teljesen szabadon, és fejelt De gea kapujába. 0–2. Hatalmas bajban kerültek Ole Gunnar Solskjaerék.

A manchesteriek mintha elfelejtettek volna célzóvizet inni a mérkőzés előtt, hiszen sorra rontották el a kidolgozott helyzeteiket, így több gól már nem született az első félidőben.

A folytatásban kicsit összeszedték magukat Ronaldóék, Marcus Rashford lépett ki egy kontra végén, és egy precíz tekeréssel a balalsóba tekerte a labdát. 1–2. Éledeztek a hazaiak.

Solskjaer tizenkilencre lapot húzott, és a második félidő közepén behozta Paul Pogbát, Edinson Cavanit és Jadon Sanchót is. Mégsem a sztárok kerültek gólhelyzetbe, hanem Harry Maguire, aki a 75. percben egy szép akció végén helyezte jobbalsóba a labdát. 2–2.

A 81. minutumban pedig jött a slusszpoén, Luke Shaw beadására Cristiano Ronaldo érkezett, mint a menetszerinti gyorsvonat, és egy felhőfejessel bebiztosította a vörös ördögök győzelmét. 3–2.

A Manchester United utoljára még 2012-ben tudott 2–0-ról felállni a BL-ben, akkor a Sporting de Braga ellen fordítottak a legendás edző, Sir Alex Ferguson tanítványai.

Manchester United–Atalanta 3–2

gólszerzők: Rashford (53.), Maguire (75.), Ronaldo (81.) illetve Pasalic (15.), Demiral (29.)

A csoport másik találkozóján:

Young Boys–Villarreal 1–4

Ne csak nézd a kedvenc csapatod, hanem fogadj is az eredményre.

Vasárnap a Ferencváros az MTK Budapestet fogadja, a hazaiak győzelme 1,35, a döntetlen 5,20, míg a vendégek sikere 7,50-szörös pénzt hozhat.