BL: Barcelonában kezd az FTC – a teljes menetrend – NSO

Ezt olvasta már?

Topligák: Csak döntetlenre futotta otthon a Real Madridnak, korai gól döntött a PL-ben – eredmények, videók | csakfoci.hu

A spanyol első osztályú bajnokság 25. fordulójának zárómeccsén a továbbra is sérülésektől tizedelt Real Madrid fogadta az öt mérkőzés óta veretlen és a Bajnokok...

Letartóztatták Bartomeut, a Barcelona előző elnökét

A Marca szerint a lépés a tavaly februárban kirobbant Barcagate-botránnyal kapcsolatos, a rendőrség hétfőn emiatt kutatta át a klub irodáit. ACadena SER és a...

Két nyeretlen meccs után győzött az Atlético

A vendégek a 25. percben egy öngóllal szereztek vezetést, a második félidőben pedig Joao Felix duplázta meg az előnyüket, s mint később kiderült, a...

Rómában nyert rangadót az AC Milan

A találkozó első félidejében a vendégek sokkal jobban és veszélyesebben futballoztak a házigazdáknál, ám a fölényüket csak egy gólra tudták váltani Franck Kessie révén. ...

Elkészült a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének pontos menetrendje: az FTC október 20-án Barcelonában kezdi meg a szereplését. A Dinamo Kijev október 28-án, a Juventus november 4-én, a katalán sztárcsapat december 2-án lép pályára Budapesten.


Hirdetés

Barcelonában kezdi meg a BL-csoportkört a Ferencváros (Fotó: Szabó Miklós)

Akárcsak 2019-ben, idén is Barcelonában kezdi meg a csoportkört a Ferencváros a nemzetközi porondon – nagy különbség, hogy ezúttal nem az Európa-liga főtábláján az Espanyol, hanem a Bajnokok Ligájában az FC Barcelona otthonában. A mérkőzés kezdési időpontja: október 20. (kedd), 21 óra.

Érdekesség, hogy a katalánoknak az FTC elleni csata lesz a főpróba az október 25-i el Clásicóra, a Real Madrid elleni rangadóra.

Az FTC a második fordulóban a Dinamo Kijevet, egy héttel később a Juventust fogadja – jelen állás szerint a Groupama Arénában, de a pénteki hírek ismeretében ez még változhat, s lehet, hogy a meccseknek a Puskás Aréna ad majd otthont.

Szerhij Rebrov együttese a negyedik körben a Juventushoz látogat, utána december 2-án a Barcelonát látja vendégül, hat nappal később, december 8-án pedig a kijevi hidegben fejezi be a csoportkört.

A Ferencváros minden mérkőzésére 21 órától kerül majd sor, a csoportban egyetlen korai meccs lesz csak: a nyitó körben a Dinamo Kijev és a Juve csatája 18.55 órakor kezdődik.

BAJNOKOK LIGÁJA 2020–2021
A G-CSOPORT MENETRENDJE
1. FORDULÓ
Október 20., kedd
18.55:
Dinamo Kijev (ukrán)–Juventus (olasz)
21.00: FC Barcelona (spanyol)–FERENCVÁROS

2. FORDULÓ
Október 28., szerda
21.00:
Juventus (olasz)–FC Barcelona (spanyol)
21.00: FERENCVÁROS–Dinamo Kijev (ukrán)

3. FORDULÓ
November 4., szerda
21.00:
FC Barcelona (spanyol)–Dinamo Kijev (ukrán)
21.00: FERENCVÁROS–Juventus (olasz)

4. FORDULÓ
November 24., kedd
21.00:
Juventus (olasz)–FERENCVÁROS
21.00: Dinamo Kijev (ukrán)–FC Barcelona (spanyol)

5. FORDULÓ
December 2., szerda
21.00:
Juventus (olasz)–Dinamo Kijev (ukrán)
21.00: FERENCVÁROS–FC Barcelona (spanyol)

6. FORDULÓ
December 8., kedd
21.00:
FC Barcelona (spanyol)–Juventus (olasz)
21.00: Dinamo Kijev (ukrán)–FERENCVÁROS

A többi csoport menetrendje később!

- Advertisement -
- Advertisement -

Legfrissebb a témában

Tenisz: Fucsovics döntő játszmában legyőzte Opelkát Rotterdamban –

A Rotterdamban zajló 2 millió dollár összdíjazású ATP 500-as tenisztorna első fordulójában Fucsovics Márton döntő szettben, 7:6 (7–2), 6:7 (4–7) 7:6 (7–4)-re legyőzte az...

Éttermi munka megváltozott munkaképességgel: a járványban nekik különösen nehéz

Levesek és főzelékek Az erőleves gyógyír testnek és léleknek, céklás verzióban különösen Levesek és főzelékek...

Gödöllőn nyitott új egységet a Paletta, főszerepben a fánk és a taco

Megúszós sütik Krémes finomság, ha gyors édességre vágytok Brutális fogások Jobb,...

Egy fiatal pár megnyitotta Budapest egyik legjobb kínai éttermét, főszerepben a töltött batyuval

Levesek és főzelékek Csirkepöri bő lére eresztve 😉 Fantasztikus desszertek A...

Világörökséggé nyilváníttatná a bagettet Franciaország | Street Kitchen

A pogácsa mindig nyerő! A kókuszcsók egyáltalán nem macerás édesség Pár éve...
- Advertisement -

Még több hasonló cikk a témában

- Advertisement -