Array

BL: Barcelonában kezd az FTC – a teljes menetrend – NSO – Nemzeti Sport

Ezt olvasta már?

Csak meggyűlt a baja a bírókkal Bognár Györgynek, kiállították | Ranga

A Mezőkövesd 2-2-es döntetlent játszott a Paks otthonában az OTP Bank Liga 25. fordulójában. A vendégek kerültek előnybe a sok helyzetet hozó első félidőben, a...

Újabb letartóztatások hamis vakcinák miatt: ez csak a jéghegy csúcsa lehet

A dél-afrikai rendőrség 400 ampullányi, összesen 2400 adag hamis oltást kobzott el, jókora adag, szintén hamis 3M-maszkkal egyetemben. Három kínai és egy zambiai gyanúsított...

Elmondta Orbán Viktor, hogy hány embert terveznek beoltani a következő hetekben

Az éltünket két párhuzamos folyamat határozza meg, egyrészt zajlik a regisztráltak oltása, másrészt újult erővel támad a vírus harmadik hulláma. A célegyenesben vagyunk, most...

A koszorúér-meszesedés kialakulásának okai

Coronariának orvosi szaknyelven a szívet ellátó verőeret nevezzük. Ennek az érrendszernek a meszesedését hívjuk coronariasclerosisnak. A nyugat-európai országokban, az Egyesült Államokban és nemkülönben hazánkban...

Elkészült a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének pontos menetrendje: az FTC október 20-án Barcelonában kezdi meg a szereplését. A Dinamo Kijev október 28-án, a Juventus november 4-én, a katalán sztárcsapat december 2-án lép pályára Budapesten.


Hirdetés

Barcelonában kezdi meg a BL-csoportkört a Ferencváros (Fotó: Szabó Miklós)

Akárcsak 2019-ben, idén is Barcelonában kezdi meg a csoportkört a Ferencváros a nemzetközi porondon – nagy különbség, hogy ezúttal nem az Európa-liga főtábláján az Espanyol, hanem a Bajnokok Ligájában az FC Barcelona otthonában. A mérkőzés kezdési időpontja: október 20. (kedd), 21 óra.

Érdekesség, hogy a katalánoknak az FTC elleni csata lesz a főpróba az október 25-i el Clásicóra, a Real Madrid elleni rangadóra.

Az FTC a második fordulóban a Dinamo Kijevet, egy héttel később a Juventust fogadja – jelen állás szerint a Groupama Arénában, de a pénteki hírek ismeretében ez még változhat, s lehet, hogy a meccseknek a Puskás Aréna ad majd otthont.

Szerhij Rebrov együttese a negyedik körben a Juventushoz látogat, utána december 2-án a Barcelonát látja vendégül, hat nappal később, december 8-án pedig a kijevi hidegben fejezi be a csoportkört.

A Ferencváros minden mérkőzésére 21 órától kerül majd sor, a csoportban egyetlen korai meccs lesz csak: a nyitó körben a Dinamo Kijev és a Juve csatája 18.55 órakor kezdődik.

BAJNOKOK LIGÁJA 2020–2021
A G-CSOPORT MENETRENDJE
1. FORDULÓ
Október 20., kedd
18.55:
Dinamo Kijev (ukrán)–Juventus (olasz)
21.00: FC Barcelona (spanyol)–FERENCVÁROS

2. FORDULÓ
Október 28., szerda
21.00:
Juventus (olasz)–FC Barcelona (spanyol)
21.00: FERENCVÁROS–Dinamo Kijev (ukrán)

3. FORDULÓ
November 4., szerda
21.00:
FC Barcelona (spanyol)–Dinamo Kijev (ukrán)
21.00: FERENCVÁROS–Juventus (olasz)

4. FORDULÓ
November 24., kedd
21.00:
Juventus (olasz)–FERENCVÁROS
21.00: Dinamo Kijev (ukrán)–FC Barcelona (spanyol)

5. FORDULÓ
December 2., szerda
21.00:
Juventus (olasz)–Dinamo Kijev (ukrán)
21.00: FERENCVÁROS–FC Barcelona (spanyol)

6. FORDULÓ
December 8., kedd
21.00:
FC Barcelona (spanyol)–Juventus (olasz)
21.00: Dinamo Kijev (ukrán)–FERENCVÁROS

A többi csoport menetrendje elérhető az UEFA hivatalos honlapján!

- Advertisement -
- Advertisement -

Legfrissebb a témában

Semmit nem ér a pénz a hiperinflációval sújtotta országban, új bankjegyeket vezetnek be

Szinte már semmit nem ér a venezuelaiak pénze, olyan hiperinfláció sújtja Venezuelát, az állampolgárok kénytelenek amerikai dollárban intézni a mindennapi tranzakciókat. Az ország jegybankja...

Hulladékmentes vendéglátás a Covid alatt: lehetetlen vagy létezik?

A legjobb reggelik Kísértetiesen hasonlít az avokádókrémre Brutális fogások Tunkolnivalóan szaftos...

Frissen gyúrt házi tészta, ropogós pizza: ilyen a LegyenAz. | Street Kitchen

Green Kitchen A maradék pöri újjászületik! Vegetáriánus ételek Egyszerűen nem lehet...

A Tunki-tunki sokkal több, mint egy nagyon szerethető magyar vállalkozás

A kakaós csiga önmagában is elég brutál A pirult sajt, a fokhagymás olaj, a ropogós...

Éttermi munka megváltozott munkaképességgel: a járványban nekik különösen nehéz

Levesek és főzelékek Az erőleves gyógyír testnek és léleknek, céklás verzióban különösen Levesek és főzelékek...
- Advertisement -

Még több hasonló cikk a témában

- Advertisement -